Prowadzisz lub zakładasz firmę, ale potrzebujesz kogoś kto przekaże Ci niezbędną wiedzę i umiejętności? Skorzystaj z mojej oferty konsultacji i szkoleń dla biznesu i wspólnie wzmocnijmy Twoją firmę. Napisz do mnie na kontakt@lukaszrosicki.pl i wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie i Twojego biznesu.

 

Co oferuję?

W mojej ofercie znajdziesz praktycznie wszystko czego potrzebuje mały biznes:

 • Indywidualne konsultacje dla firm – pomogę Ci zarówno na etapie planowania działalności gospodarczej (m. in. pomoc w stworzeniu biznesplanu, przeprowadzenie podstawowych analiz) jak i już po założeniu firmy. Konsultacje trwają 90 minut. 30min trwa rozmowa wstępna podczas, której ustalamy tematy do omówienia, następnie przygotowuję dla Ciebie materiały, a pozostałe 60 min intensywnie wykorzystujemy na omówienie i rozwiązanie problemów. Cena: 50zł/h lub 200zł/5h.
 • Szkolenia dla firm – prowadzę kompleksowe szkolenia i konsultacje indywidualne z zakresu:
  • E marketingu
  • SEO
  • Zarządzania czasem
  • Oszczędzania i podstaw inwestowania

Długość i dokładny zakres tematyczny szkolenia ustalam indywidualnie. Orientacyjna cena za jednodniowe szkolenie (8h) to 799-1199zł.

 • Wdrożenie metod zarządzania czasem w firmie – uważasz, że Twoja firma nie działa optymalnie i pewne procesy można wykonywać sprawniej? Pomogę Ci zoptymalizować procesy zachodzące w Twojej firmie i wdrożyć oprogramowanie wspomagające. Cena: od 1999zł
 • Strony internetowe – jako webdesigner tworzę responsywne strony internetowe. Niezależnie czy potrzebujesz strony firmowej czy bloga z chęcią wykonam dla Ciebie zlecenie. Cena: od 1399zł
 • Ubezpieczenia dla firm – mój tata prowadzi firmę ubezpieczeniową, a w jego ofercie znajdziesz szeroki pakiet ubezpieczeń dla firm (OC, majątek, samochody, drony itp.). Serdecznie polecam również jego ofertę. Jeśli chcesz się ubezpieczyć (niezależnie czy masz firmę czy nie), możesz skontaktować się ze mną i wspólnie znajdziemy optymalne ubezpieczenie.

 

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Jeśli trafiłeś na tą podstronę przypadkiem i nie wiesz kim jestem, zachęcam Cię do przeczytania strony „O blogu” oraz do lektury wpisów na moim blogu. W skrócie do moich atutów zalicza się przede wszystkim:

 • Praktyczne doświadczenie i gruntowna wiedza teoretyczna – W branży e-marketingowej siedzę nie od dziś, stworzyłem nie jedną stronę i prowadziłem nie jedną kampanię. Dzięki doświadczeniu i gruntownej wiedzy zdobytej podczas studiów stworzyłem kampanie, produkty i treści, z których skorzystało ponad 25 tysięcy moich czytelników.
 • Nie jestem „kołczem” – przekazuję Ci praktyczną wiedzę – Wśród wielu naprawdę ciekawych ofert niestety łatwo trafić na nierzetelnych partnerów, którzy będą obiecywać Ci złote góry. Rozwój biznesu nie polega na sprzedaży „pakietów startowych”, a na budowaniu solidnej marki i dobrych produktów.
 • Stoi za mną szereg realizacji – podczas mojej kariery zrealizowałem kilkanaście dobrze zoptymalizowanych stron internetowych, przygotowałem kilkanaście kampanii dla moich klientów i jako copywriter opracowałem kilkaset artykułów eksperckich na tematy związane z biznesem i finansami. Mam stałych klientów, którym czasem doradzam i wiele nowych pomysłów jak pomóc również Tobie.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą napisz do mnie na adres kontakt@lukaszrosicki.pl. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę.