Doigrałem się! Jestem rok starszy, teraz mam dwie dwójki i w ogóle jakiś stary jestem… Żartuję – jeszcze nie jest ze mną tak źle, choć faktycznie latek przybywa. Każdy kolejny rok to nowe cele i zadania, lecz strategia zostaje bez zmian i prawdopodobnie najbliższy rok będzie przełomowy dla spełnienia moich popapranych marzeń…

Ale dość o mnie – skupmy się na taktyce (czyli planowaniu średnioterminowym) i ankiecie którą z tej okazji przygotowałem. Zrób mi prezent i wypełnij ankietę dotyczącą bloga, a ja postaram się zrealizować najlepsze propozycje do kolejnych urodzin!

Make Finase od Podstaw great (again?)

Odkąd założyłem bloga ciężko pracuję na jego rozwój, nierzadko poświęcając 10-12h na stworzenie jednego wpisu (średnia z ostatnich kilku miesięcy). Efekty tej pracy są widoczne chociażby w liczbie waszych komentarzy, w stałych przyrostach liczby fanów, a także w coraz większym zainteresowaniu potencjalnych reklamodawców. Mimo to wciąż jest wiele do poprawy, a pomysły na kolejne serie wpisów wymagają uporządkowania.

Z tego powodu przygotowałem dla krótką ankietę, która pomoże mi uporządkować myśli. Jest bardzo krótka (8 pytań) ale dotyczy najważniejszych kwestii związanych z blogiem i tym jak go odbierają moi czytelnicy.

Wypełnij ankietę i pomóż mi budować jeszcze fajniejszego bloga 🙂

Tak jak obiecałem w drugim akapicie jestem gotów na wdrożenie najlepszych pomysłów. Muszę tylko wiedzieć, które są najlepsze i do tego potrzebuję również Twojej pomocy 😉

Pierwsza zapowiedź kursu online

Chociaż o chęci stworzenia kursu online mówiłem już jakiś czas temu to po raz pierwszy mogę powiedzieć, że mam realną koncepcję takiego kursu. Po głowie już od jakiegoś czasu chodzą mi dwa śmiałe pomysły:

  • Kurs o zakładaniu pierwszej działalności gospodarczej – począwszy od biznesplanu, przez finansowanie po wybór formy działalności i narzędzia przydatne w prowadzeniu małego biznesu.
  • Kurs o blogowaniu – głównie chodzi o stronę techniczną, ale także o aspekty finansowe (inwestycje w bloga, rozliczanie współpracy z markami itp.)

Na dziś dzień wiem, że jeden z tych tematów zrealizuję jeszcze w tym roku, a materiał będzie do przerobienia w 8-16 godzin. Niestety nie wiem, który temat jest ciekawszy dlatego liczę na Wasze ankiety 🙂

I znowu link do ankiety

Okazja Miesiąca - 400zł do biedronki z Kartą Simplicity

W tej ramce co jakiś czas znajdziesz nową, ciekawą promocję bankową. Tym razem jest to karta kredytowa Simplicity w CitiBanku. Promocja umożliwia zgarnięcie bonu o wartości 400zł do biedronki, w zamian za spełnienie warunków

Podstawowymi warunkami promocji są:

  • Wyrobienie karty i dokonanie 5 transakcji miesięcznie w ciągu 2 pierwszych miesięcy (łącznie 10 transakcji)
  • Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Szczegóły promocji dostępne są na stronie banku. 

  • Sprawdź ofertę