Targi E3 dobiegły końca i pewnie długo mógłbym rozpisywać się o nowościach, nadziejach i porażkach, ale tylko jeden tytuł elektryzuje mnie tak bardzo, że jestem w stanie wydać na niego… 1200zł. Mowa o nowym Battlefront II, czyli strzelaninie osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen. Dlaczego ta gra jest dla mnie tyle warta i czy faktycznie jest tak przełomowa? Przekonajmy się!

Czas kupić konsolę

Nie jestem i nigdy nie byłem typem gamera. W życiu zagrałem może w 20-30 gier i gdy chcę pograć to wracam non stop do tych samych tytułów. Wciąż gram w Fifę 11, Jedi Knight II: Jedi Outcast i GTA 3, ale zdażyło mi się zrobić upgrade komputera dla konkretnej gry. Tą grą było GTA IV, które „już prawie wyglądało jak film”. Dziś po prawie 10 latach od premiery się z tego śmieję, ale wciąż są tytuły, które po prostu chcę zobaczyć.

Taką grą jest Battlefront II – strzelanina osadzona w moim ukochanym uniwersum. „Prawdziwa” dwójka, tj. ta z 2005 roku do dziś jest jedną z moich ulubionych gier. W nową jedynkę nie grałem i już pewnie nie zagram, ponieważ ma jedną zasadniczą wadę.

Pierwszy Battlefront od EA to wyłącznie multiplayer. A ja nie znoszę gier multiplayer… No może poza Tibią, CS 1.6 i League of Legends…

Tym razem ma być inaczej. Nowy Battlefront II ma nam dostarczyć singla z prawdziwego zdarzenia. Jedyny problem to wymagania – dla mnie, zjadacza chleba używającego swojego 7-letniego Macbooka Pro jako maszyny do pisania są nie do przejścia. Czas więc kupić konsolę i będzie to Xbox One.

Dlaczego Xbox a nie PlayStation? Bo Sony jest 100 lat za murzynami w kwestii padów. Microsoft wyprzedza epokę.

Jednak tryb single player to nie jedyny powód, dla którego kupię BFII i Xboxa. Drugi powód to…

Filmowy realizm

Nie, nie przesadzam – już pierwszy Battlefront od EA na niektórych mapach i na sterydach wyglądał jak film. Co prawda gameplay pokazany na E3 tego nie potwierdza, ale sądzę, że misje kosmiczne i pustynne będą prezentowały się równie dobrze jak w kinie. Dla takiej gry jestem w stanie wydać dużo kasy!

A Ty co sądzisz o nowym Battlefroncie?

Foto: Mediakit od EA

Okazja Miesiąca - 400zł do biedronki z Kartą Simplicity

W tej ramce co jakiś czas znajdziesz nową, ciekawą promocję bankową. Tym razem jest to karta kredytowa Simplicity w CitiBanku. Promocja umożliwia zgarnięcie bonu o wartości 400zł do biedronki, w zamian za spełnienie warunków

Podstawowymi warunkami promocji są:

  • Wyrobienie karty i dokonanie 5 transakcji miesięcznie w ciągu 2 pierwszych miesięcy (łącznie 10 transakcji)
  • Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych

Szczegóły promocji dostępne są na stronie banku. 

  • Sprawdź ofertę