Udało się! Nagrałem podcast i zdecydowałem się go opublikować. Dlaczego to takie osiągnięcie? Bo pierwszą próbę podjąłem 10 miesięcy temu i od tego czasu walczyłem ze sobą, żeby w końcu któreś z kilkunastu nagrać opublikować. Zżerał mnie perfekcjonizm dlatego dziś w tym krótkim i zdecydowanie nieperfekcyjnym odcinku opowiadam o tym dlaczego perfekcjonizm się nie opłaca?

Perfekcjonizm się nie opłaca

Taka jest teza dzisiejszego odcinka, a przynajmniej nie zawsze się opłaca. To zwykła strata czasu, bowiem idealnych efektów praktycznie nie da się osiągnąć, a lepiej coś zrobić niż oczekiwać na cud. Tak w skrócie mógłbym streścić ten odcinek gdyby nie krótka historia, którą opowiedziała mi pewna blogerka…

Jak słuchać mojego podcastu?

Dzisiaj prawdopodobnie będzie dostępny tylko z poziomu bloga, ale obiecuję, że jak najszybciej dodam podcast do iTunes.

Tematy, które poruszyłem w odcinku:

  • Kim jestem, i czym się zajmuję?
  • Kto i w jaki sposób zmotywował mnie do opublikowania podcastu?
  • Co to jest zasada Pareta (zwana zasadą 80/20)?

Osoby i strony, które wspomniałem w podcaście:

  • Aleksandra Budzyńska znana jako Pani Swojego Czasu – blogerka i trenerka, która skupia wokół siebie tysiące kobiet i która stworzyła dobrze prosperujący biznes online rozpoczynając.
  • Bartek Popiel – autor bloga Liczy się wynik. Człowiek który znakomicie sprzedaje swoje produkty i dla którego remarketing prawdopodobnie nie ma tajemnic.

Darmowy webinar „Analytics od Podstaw”

W podcaście wspomniałem, że w styczniu odbędzie się webinar, podczas którego zdradzę tajniki efektywnego korzystania z Google Analytics i wykorzystywania tego narzędzia do stałego ulepszania swojej strony internetowej.

Podczas szkolenia, które potrwa około 60 min + czas na pytania poruszę następujące tematy:

  • Pokażę Ci najważniejsze funkcje Google Analytics
  • Powiem, które wskaźniki warto optymalizować i jak wyciągać prawidłowe wnioski z ich analizy
  • Zaprezentuję metodę, która pomoże Ci ostatecznie odsiać śmieciowy ruch na stronie i pozwoli zabezpieczyć ją przed niechcianymi botami i autosurfami.

Szkolenie odbędzie się 13 stycznia o godzinie 18:00 i będzie dostępne wyłącznie dla subskrybentów mojego newslettera. Jeśli zapiszesz się na mój newsletter to na kilka godzin przed transmisją otrzymasz link dostępowy i będziesz mógł wziąć udział w tym i wszystkich kolejnych wydarzeniach dla czytelników newslettera.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na moją stronę lądowania – tam też możesz się zapisać.

Proszę o feedback

Zdaję sobie sprawę, że jakość nagrania, moja dykcja, objętość treści oraz wiele innych aspektów tego nagrania nie powala dlatego proszę Cię o szczery komentarz poniżej. Każda uwaga pozwoli mi w przyszłości poprawić kolejne audycje i sprawić by były dla Ciebie bardziej interesujące.

Wszystkiego najlepszego

Dziś Wigilia, jutro Boże Narodzenie dlatego życzę Ci dużo zdrowia, spokoju i radości w nadchodzącym roku. Odpocznij w tym szczególnym okresie, poszukaj sił na kolejny rok i żyj tak, żebyś w przyszłym roku mógł powiedzieć „dobra robota – zasłużyłem na odpoczynek”.

Wygraj 25 000 zł z TMS Brokers

Dom Maklerski TMS Brokers przygotował ciekawy konkurs dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił na giełdzie. Od 25 września przez 3 tygodnie będziesz mógł wziąć udział w konkursie polegającym na uzyskaniu jak najwyższej stopy zwrotu na koncie demo. 

Pula nagród wynosi 35 tysięcy złotych, a za pierwsze miejsce do wygrania jest aż 25 tysięcy złotych. Więcej informacji i regulamin znajdziesz na stronie konkursowej.